Po zimnej prestávke sa postupne začali všetky súťaže, v ktorých majú zastúpenie aj mužstvá nášho klubu.

Ako prví začali bojovať o majstrovské body muži, ktorí vstúpili do jarnej časti súťaže bez zmien v kádri, a taktiež v realizačnom tíme.

Postupne začali hrať majstrovské zápasy aj žiaci – mladší žiaci U13 a starší žiaci U15, ktorí mali úspešnú jesennú časť súťaže, keď nestratili ani bod.

Svoje zápasy čakajú aj na mužstvo prípravky U11, ktorá bude v jarnej časti bojovať v skupine o 1. až 10. miesto.

Ako posledný si svoje sily so súpermi o body zmerajú naši najmenší – prípravka U9, kde náš klub usporiada aj jeden z turnajov tejto kategórie.

Všetkým našim hráčom a hráčkam prajeme hlavne pevné zdravie, čo najviac úspešných zápasov a radosť z hry.

Našim verným fanúšikom ďakujeme za podporu.