Jesenná časť futbalovej sezóny 2022/2023 je za nami a môžeme ju v krátkosti zhodnotiť.
Naši najmenší futbalisti, mladšia prípravka U9, odohrala počas jesennej časti sezóny 2 turnaje a priebežne im patrí v ich skupine pekné 2. miesto. Našim najmenším futbalovým nádejam sa venuje tréner Miloš Chromický.

Staršia prípravka U11 vyhrala v jesennej časti sezóny svoju základnú skupinu a v jarnej časti bude bojovať o body v skupine o celkové 1. až 10. miesto. Trénerom mužstva je Peter Adamec.

Mladší žiaci U13 neprehrali počas celej minulej sezóny a v tomto trende pokračujú aj v aktuálnej sezóne. Počas jesene odohrali 8 zápasov, pričom všetky vyhrali so skóre 36:3 a vedú IV. ligu ObFZ. Týmto futbalistom sa venuje tréner Miloš Krajčír.

Starší žiaci U15 okúsili trpkosť prehry naposledy 28.09.2019 a štatistiku si nepokazili ani počas tejto jesene, kde vyhrali všetkých 9 zápasov a s impozantným skóre 63:3 taktiež vedú IV. ligu ObFZ. Najstarších mládežníkov v našom klube vedie tréner Martin Kucharík, ktorému pomáha Pavel Jurčík.

Veľké poďakovanie patrí všetkým trénerom našej mládeže za ich prácu pri výchove budúcich hráčov A-mužstva nášho klubu.

Muži bojovali počas jesene o body v VI. lige SEVER ZsFZ, kde im po polovici súťaže patrí priebežne 8. miesto. Súťaž je v tejto sezóne mimoriadne vyrovnaná a v jarnej časti súťaže čakajú naše A-mužstvo náročné zápasy. Trénermi mužstva sú Ján HaladejMiroslav Kremeň.

Výbor TJ Plevník-Drienové ďakuje všetkým hráčom a členom realizačných tímov za dobrú reprezentáciu našej obce počas jesene 2022, obci Plevník-Drienové za finančnú dotáciu potrebnú pre fungovanie klubu, všetkým darcom 2% z dane a fanúšikom za podporu pri zápasoch našich mužstiev.