Jesennú časť súťažného ročníka 2021/2022, majú v 5.lige Sever ZsFZ za sebou aj muži. Ku kompletnému odohratiu jesenného programu chýbal jeden zápas, ktorý sa bude dohrávať pred začiatkom jarnej časti v Zemianskych Kostoľanoch.

V nekompletnej tabuľke, po jesennej časti, je naše mužstvo na peknom 6. mieste, s minimálnou stratou na medailové priečky. Počas jesennej časti súťaže došlo k zmene trénera, kde p. Pavol Zvak skončil, pre pretrvávajúce zdravotné ťažkosti, pri mužstve po 6. kole a nahradil ho p. Miroslav Kremeň. Hráči počas jesennej časti podávali dobré výkony, nevyhli sa však aj slabším výkonom v niektorých zápasoch a umiestnenie po jeseni je tak spravodlivé.

Najlepším strelcom súťaže po jesennej časti sa stal náš hráč Michal Buday (15 gólov), spoločne s Lukášom Vavrom z Uhrovca a na 3. mieste je ďalší náš hráč Jozef Kušnier (12 gólov).

Všetkým hráčom A-mužstva ďakujeme za odvedenú prácu počas jesene, divákom za podporu a tešíme sa na jarnú časť súťaže, ktorá sa dúfajme odohrá podľa rozlosovania.