Nová futbalová sezóna 2022/2023 začala, a tak vám prinášame všetko podstatné z nášho klubu. Do novej sezóny sme prihlásili 5 našich mužstiev, ako aj v minulej sezóne: muži, starší žiaci U15, mladší žiaci U13, staršia prípravka U11 a mladšia prípravka U9.

Letná prestávka bola krátka najmä pre káder mužov, počas ktorej prišlo aj k zmenám v kabíne. Odišli: Jozef Kušnier a Peter Ďurkech, ktorým aj týmto spôsobom ďakujeme za účinkovanie v našom mužstve, prišli: Jozef Čičut (návrat z hosťovania). Počas letnej prestávky odohrali muži prípravné zápasy: Plevník – Veľké Rovné 6:3, Plevník – Rašov 6:4, (turnaj v susednom Rašove, ktorí vyhrali) Plevník – Štiavnik 4:3, Plevník – Praznov 5:2, Plevník – Podmanín 0:1 (domáci turnaj o Pohár starostu obce – 2. miesto). Nasledovalo 1. kolo slovenského pohára, v ktorom sme nestačili na Prečín a prehrali 1:4. Muži svoju súťaž už začali a onedlho odohrajú prvé zápasy o body aj naše mládežnícke mužstvá, pričom všetky informácie nájdete na našej stránke.

Počas letnej prestávky bola na našom ihrisku zrealizovaná aj umelá závlaha trávnika, ktorá prispeje k ešte lepšej kvalite trávnika. Všetkým prajeme hlavne pevné zdravie, radosť z hry a aby svojou hrou bavili fanúšikov nášho klubu.