Futbalová sezóna 2021/2022 je ukončená a po dvoch neúplných ročníkoch sa vo všetkých súťažiach odohrali všetky plánované stretnutia. V skončenej sezóne sme mali prihlásených do súťaží celkovo päť mužstiev, ktoré dosiahli veľmi dobré výsledky.

Najmenšia prípravka U9 hrala svoje zápasy formou turnajov, kde 2 turnaje odohrala v jesennej časti a dva turnaje v jarnej časti sezóny. Z celkom 12 odohraných zápasov zvíťazila 5x, 7x prehrala a s aktívnym skóre 59:57 skončila vo svojej skupine na 3. mieste. Najlepším strelcom tejto súťaže sa stal náš hráč – Michal Gaňo, ktorý strelil 24 gólov.

Staršia prípravka U11 v jesennej časti skončila vo svojej skupine na 2. mieste a v jarnej časti hrala skupine o 1. až 10. miesto, kde skončila na konečnom 5. mieste, čo je z celkového počtu 25 prihlásených mužstiev do tejto súťaže pekný výsledok.

Mladší žiaci U13 vo IV. lige ObFZ Považská Bystrica dominovali počas celej sezóny, zvíťazili vo všetkých 16. zápasoch, získali maximálny počet 48 bodov s výborným skóre 94:8. Zároveň sa náš hráč Michal Tomaník stal najlepším strelcom súťaže s 31 gólmi.

Starší žiaci U15 vo IV. lige ObFZ Považská Bystrica taktiež dominovali vo svojej skupine SEVER, zvíťazili vo všetkých 14. zápasoch, získali maximálny počet 42 bodov s impozantným skóre 106:13. Vo finále IV. ligy sa stretli s víťazom skupiny JUH – Nová Dubnica. Po domácej remíze 1:1 v odvete na ihrisku súpera nezaváhali a po víťazstve 2:0 si právom prebrali pohár pre celkového víťaza IV. ligy ObFZ Považská Bystrica.

Muži v V. lige SEVER ZsFZ odohrali zatiaľ najlepšiu sezónu počas účinkovania v tejto krajskej súťaži. Skončili na 5. mieste so ziskom 52 bodov, za 16 víťazstiev, 4 remízy a 10 prehier, so skóre 75:52 zaznamenali najviac strelených gólov v súťaži. Najlepším strelcom súťaže sa stal náš hráč Michal Buday s 23 gólmi a ďalší náš hráč Jozef Kušnier s 21 gólmi skončil v tabuľke strelcov na 3. mieste.

Výbor TJ Plevník-Drienové ďakuje všetkým hráčom a členom realizačných tímov za úspešnú sezónu 2021/2022 a všetkým fanúšikom za podporu počas celej sezóny.

Mladší žiaci U13
Starší žiaci U15