Sezóna 2022/2023 bola parádnou jazdou našich mladších aj starších žiakov, kde obidve mužstvá hrali IV. ligu ObFZ Považská Bystrica.

Mladší žiaci U13 odohrali počas uplynulej sezóny celkom 16 majstrovských zápasov, počas ktorých nestratili ani jeden bod a zvíťazili vo všetkých zápasoch. S celkovým skóre 79:6 suverénne vyhrali IV. ligu a právom si prevzali pohár pre víťaza súťaže. Zároveň si pohár pre najlepšieho strelca súťaže prevzal náš hráč Alex Hušťava, ktorý strelil 25 gólov v sezóne.

Trénerom úspešného mužstva U13 bol Miloš Krajčír, asistentom trénera Pavel Jurčík.

Hráčmi mužstva U13 boli: Adam Haladej, Klaudia Ondrejčáková, Adrian Sovík, Daniel Majtán, Vanessa Kušnierová, Šimon Moravčík, Damián Vrabec, Roman Köszegi, Marek Slaninka, Peter Urík, Alex Hušťava, Matúš Kretík, Adriana Butková, Alexander Mužík, Kristína Butková, Kristián Gabriel, Tobias Špindor, Vaneska Ondrušová, Adrián Vrbata, Rudolf Kypus, Aneta Uríková, Marián Košút, Peter Kresáň, Anna Michalíková, Sebastián Kuriš.

Starší žiaci U15 v ničom nezaostali za svojimi mladšími spoluhráčmi. V skončenej sezóne taktiež odohrali 16 majstrovských zápasov, kde zvíťazili v 15-tich z nich a len v jednom zápase remizovali. S celkovým skóre 103:13 taktiež jednoznačne vyhrali IV. ligu a prevzali si pohár pre víťaza súťaže.

Trénerom úspešného mužstva U15 bol Martin Kucharík, asistentom trénera Pavel Jurčík.

Hráčmi mužstva U15 boli: Matej Baculík, Andrej Kučera, Samuel Fujdiak, Adrian Sovík, Marek Slaninka, Adam Haladej, Bruno Ovčík, Šimon Rezák, Adrián Vrbata, Matúš Kretík, Patrik Jurkovič, Rastislav Jakubec, Jozef Michalík, Mário Kresáň, Šimon Smatana, Nikolas Ondrejčák, Michal Tomaník, Alex Hušťava, Roman Haladej, David Vrabec, Lukáš Ján Ragula, Simon Klužák.

Veľké poďakovanie nepatrí iba trénerom a hráčom oboch mužstiev, patrí taktiež všetkým rodičom za spoluprácu.